Prekybos centrai

 
Garais valantys prietaisai yra naudojami visuose didžiuosiuose Europos prekybos tinkluose.
 
Prekybos centrai turi platų valymo garais panaudojimo spektrą, nuo prekių lentynų, kepimo krosnelių iki prekių transporteriai prie kasų. Didelis klientų srautas generuoja nešvarumų atsiradimą ir reikalauja reguliaraus ir pilno įvairių sričių ir paviršių valymo. Anksčiau sunkiai prieinamas ir valomas sritis tapo valyti lengviau ir greičiau be to tuo pat metu atliekama ir valomų paviršių dezinfekcija, tai dviguba nauda ir prestižas.
 
 
 
 
 
Parduotuvės priežiūra:
 
     Paprastas giluminis valymas ir dezinfekcija plytelių grindinio, kilimėlių ar kilimų.
     Švarūs veidrodžiai, langai ir stiklas nenaudojant chemikalų – jokių valymo ruožų.
     Šviestuvai, durys, kasos aparatai, vitrinos, tekstūruoti paviršiai ir visi plyšiai bei įtrūkimai valomi nepriekaištingai.
     Greitai ir lengvai išvalysite stalus, baldus, mikrobangų krosneles, šaldytuvus ir kilimus savo personalo poilsio zonose.
     Kasos aparatai ir konvejerių diržai gali būti visiškai išvalyti nuo cheminių ir bakterinių teršalų.
     Visa tai įgalina sukurti aukščiausių sanitarinių standartų ir sveikos švaros aplinką savo klientams.
 
Nauda skyriams:
 
     Pieno skyrius – švarios i dezinfekuotos vitrinos, šaldytuvai, lentynos, ventiliatoriai ir kondensatoriai. Netikėto išsiliejimo atveju galimas patogus ir greitas valymas net nesistengiant saugoti sveikos produkcijos.
     Kepimo skyrius – krosnys, kepimo padėklai, vežimėliai, grindys, spintos, vitrinos ir paruošimo sritys valomos ir dezinfekuojamos atliekant vieną paprastą, valymo garais, procesą.
     Mėsos cechas – pjaustymo lentelės ir pjaustymo lentos, kriauklės ir vitrinos visi paviršiai idealiai švarūs, be bakterijų ir virusinės bei cheminės taršos.
     Gastronomija ir gamyba – ekspozicija, grindys, sienos, maisto ruošimo zonos, šaldytuvai, šaldikliai, kasos prietaisai valomi ir dezinfekuojami trunkant keletui minučių.
 

Taupykite laiką, darbo sąnaudas ir pinigus su geresniais rezultatais nei ankščiau. Valykite tik vandens pagalba be jokios chemijos, už švaresnę aplinką jums, jūsų darbuotojams ir jūsų klientams. Valymas garais gali viską!!!

 
smart foreash