Automobiliai

 
   Automobilio valymas garais tam pačiam valymo rezultatui gauti gali sutaupyti puse valymo laiko lyginant su tradiciniais būdais. Be to valymas garais gali ne tik sutrumpinti valymo laiką, bet ir ženkliai sumažinti išlaidas chemikalams. Išvalius automobilį garais paviršiai sudrėkinami ženkliai mažiau nei valant tradiciniais būdais, valant karštais garais tie patys valomi paviršiai taip pat įkaista, todėl nuo tokių įkaitusių ir ne itin gausiai sudrėkintų paviršių drėgmė nugaruoja labai greitai ir automobilį netrukus po valymo jau galima atiduoti klientui. Po automobilio valymo garais likęs mikroklimatas automobilio salone yra daug malonesnis ir priimtinesnis net ir kvapams išrankiems klientams, nes karšti garai naikina mikroorganizmus sukeliančius nemalonius kvapus (tame tarpe ir tabaką), bei nepalieka po valymo net ir gilesniuose sluoksniuose, naudotų valymo procese, chemikalų.
 
Interjeras:
 
     Greitas ir lengvas, automobilio audinių,  giluminis ir audinius atgaivinantis valymas.
     Garai lengvai valo vinilą, audinius ir odą.
     Tekstūriniai paviršiai nekelia jokių problemų. Sausi garai atmuša nešvarumus net iš mažiausių ir giliausių tarpelių.
     Technologija leidžia lengvai dirbti ir šalinti lūpų dažus, išlietą maistą ir gilias dėmes.
     Eliminuoja tokius kvapus kaip tabakas, pelėsis ar naminių gyvūnų kvapą.
     Sunkiai pasiekiamos vietos kaip prietaisų skydeliai, ventiliacinės grotelės ir kanalai, peleninės, puodelių laikikliai, porankiai ir t.t. yra kelių minučių nesudėtingo valymo reikalas, tai reiškia nepriekaištingas valymas su mažiau pastangų iš jūsų pusės.
     Kristalo skaidrumo stiklų valymas nepaliekantis jokių valymo dryžių ar nešvarumų.
 
Eksterjeras:
 
     Lengvas šalinimas lipdukų ir jų pėdsakų nuo priekinių stiklų, veidrodėlių ar kitų kėbulo dalių.
     Švarūs stiklai be valymo dryžių.
     Nesudėtingas ir nepriekaištingas automobilio pasididžiavimo, variklio blizginimas.
     Pašalina vašką, dervas ir kitus junginius nuo chromuotų detalių, moldingų ir bamperių.
     Stogo vinilinės detalės, ratlankiai, spoileriai yra viskas valoma lengvai ir greitai.
     Valymas karštais garais neleidžia blukti viršutiniam dažyto paviršiaus lako sluoksniui todėl po valymo yra gražinamas dažyto paviršiaus blizgesys.
 
    Tai vienintelė technologija kuri nesukuria valymo procese nuotekų todėl galima valymo darbus atlikti bet kur t.y. kad ir jūsų kieme, valymui sunaudoja keliasdešimt kartų mažiau geriamojo vandens ir nepriekaištingo valymo procese gali visiškai nenaudoti chemikalų.
 

Ir be abejonės ši aplinką sauganti valymo ir švaros technologija bus aktyviau ir aktyviau skatinama ir remiama tiek nacionalinio gamtos išsaugojimo institucijų, tiek ir pasaulinio gamtos užterštumo ir atšilimo kontekste.

 
smart foreash