Švara, gaiva ir sveikata

 

 
 

 

 
 

 

 

Išnaudok ekologišką garų jėgą!

 

 

 

Kompanija

Kompanijos vilniaus filialo foto

Jau nuo 2012 metų UAB Gritija aktyviai prisideda prie garais valančių prietaisų naudojimo skatinimo palaikant švarą tiek pramonėje, tiek namuose ar automobilių švaros palaikymo industrijoje. Tikslas labai aiškus - mažinti chemikalų kiekį mus supančioje aplinkoje iki minimumo, kas mūsų manymu ir yra švaros reikšmė.


nuoroda į kompanijos aprašymą

Kodėl naudoti garus

Garų valytuvo valomoji srovė

Garų galios ir energijos panaudojimas XVIII amžiuje buvo vienas pagrindinių veiksnių leidusių atsirasti ir įvykti industrinei revoliucijai. Garų energijos išnaudojimas leido sunkų rankų darbą mechanizuoti ir atlikti jį ženkliai lengviau ir greičiau, šiandien garai tais pačiais tikslais panaudoti ir valymo procesuose. Beja šiandien garai, vienas iš ekologinės revoliucijos variklių.

Nuoroda į valymo garais privalumų/trūkumų lentelę

Panaudojimo galimybės

Garais valančių prietaisų panaudojimo galimybių vaizdai

Taigi kur garų valymo technologija naudoti yra tinkamiausia? Atsakymas tas, jog neįmanoma apibrėžti sausų garų valymo technologijos pritaikymo sričių, nes ji gali būti naudojama valant praktiškai viską ir taikymo apribojimai valant garais, gali būti tik ypatingas jautrumas temperatūrai arba labai stiprus ir įsisenėjas įprotis teršti savo aplinką chemikalais.


Nuoroda į naudojimo galimybių pavyzdžius

 

 

smart foreash