Privalumai ir trūkumai

 

 

Garų privalumai, lyginant su tradiciniais valymo būdais:
 

    Draugiškas aplinkai - ekologiškas valymo būdas, nes:

  •      Nereikalaujantis cheminių medžiagų (tik esant išimtims).
  •      Jokio pavojaus darbuotojo sveikatai dėl nenaudojamų cheminių medžiagų.
  •      Labai mažas vandens sunaudojimas valymo procese.

 

    Veiksmingesnis valymo būdas, nes valymas nėra paviršutinis, tai yra valoma ne tik tai ką gali matyti akis, bet ir nuodugnus teršalų šalinimas iš giliausių sluoksnių ir sunkiai prieinamų vietų. Taip pat šis valymo būdas neturi valomiems paviršiams jokio ėsdinančio, agresyvaus poveikio nes valymui naudojamas tik vanduo. Ant valomų paviršių nepaliekama cheminių liekanų, kurios gali tiek pažeisti patį valomą paviršių ar net kelti odos sudirginimo riziką po paprasto kontakto su tomis cheminių medžiagų sankaupomis.

 

    Mažinimas infekcinių arba destruktyvių mikroorganizmų be jokio neigiamo šalutinio poveikio, kaip pavyzdžiui mažėjanti daugialypio atsparumo patogenams priežastis yra biocidų naudojimas. Nepriklausomi tyrimai rodo tuos pačius ir net geresnius rezultatus nei geriausių biocidų be jokių galimų neigiamų šalutinių poveikių.

 

   Sumažinimas arba visiškas eliminavimas parazitų ir alergenų (erkutės, blakės ir kt.)

 

   Pelėsio naikinimas ir eliminavimas.

 

   Laiko sąnaudų mažinimas su dar geresniais švaros ir gaivos rezultatais.

 

   Valymo išlaidų mažinimas dėl mažesnių išlaidų valymo chemikalams (iki 80% sumažėjimas).

 

   Mažesnė valymo savikaina dėl minimalių susidarančių nuotekų, kai pramonės valymo procesuose garai pakeičia vandens srovės naudojimą.

 

   Įmanomi geresni valymo rezultatai nei su standartinėmis RVASVT procedūromis.

 

   Ten kur valymui naudojamas garas maisto gaminime, ilgesnis maisto produktų galiojimo laikas, nes mažiau mikroorganizmų  greitinančių gaminio gedimą.

 

   Galimybė išvalyti visus paviršius su vienu įrenginiu, nešvarumus surenkant priklausomai arba su susiurbimo pagalba arba su mikropluošto šluostės pagalba.

 

   Gebėjimas dirbti uždaroje aplinkoje, nesukuriant toksinių pavojų, pavyzdžiui, dideliuose  rezervuaruose, mašinų patalpose, aušinimo tuneliuose ir daug, daug kitur!

 Garų trūkumai, lyginant su tradiciniais valymo būdais:

 

   Pradinių investicijų išlaidos.

 

   Poreikis keisti darbo jėgos ar/ir kliento mentalitetą, kuris visad yra labai nelengvas, plius poreikis darbo jėgos ar/ir kliento mokymams ir puikiam garų taikymo demonstravimui.

 

 
smart foreash